‹ Prev
Next ›
Officemate 3-Compartment Pencil Cup
4" Height x 2.9" Width x 2.9" Depth - Black - 1 Each
Out of Stock
- Easily organizes your writing instruments in 3 compartments
- Store pens, pencils, markers and scissors
- Professional look with sleek design
Product Details
General Information
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Part Number | 93681 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Brand Name | Officemate |
| Product Name | 3-Compartment Pencil Cup |
| Marketing Information | Keep your pens, pencils and other writing utensils handy with this pencil cup. Three compartments let you organize by use, color and more. Sleek professional design makes it ideal for any desk. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Pen/Pencil Holder |
Physical Characteristics
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 2.9" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Overview
Officemate 3-Compartment Pencil Cup
From the Manufacturer
Also Consider
Also Consider
-
Product Code: BSN36550BX3992 Stock Available
-
Product Code: BSN3655134733 Stock Available
-
Product Code: BSN366127203 Stock Available
-
Product Code: BSN38952526 Stock Available
-
Product Code: BSN656383914 Stock Available
-
Product Code: BSN656505879 Stock Available
-
Product Code: NES351708450 Stock Available
Accessories
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
Also Consider
-
Product Code: BSN36550BX3992 Stock Available
-
Product Code: BSN3655134733 Stock Available
-
Product Code: BSN366127203 Stock Available
-
Product Code: BSN38952526 Stock Available
-
Product Code: BSN656383914 Stock Available
-
Product Code: BSN656505879 Stock Available
-
Product Code: NES351708450 Stock Available